info@greeneffect.cz 731 474 446

O nás

Dobrý den,

Jmenuji se Ing. Daniel Tadič a rád bych Vám představil firmu GREENEFFECT – ZAHRADY A INTERIERY, kterou jsem založil po absolvování Střední zahradnické školy Mělník a zahradního inženýrství na České zemědělské universitě v Praze.

Pokud hledáte firmu, která dokáže splnit všechny Vaše požadavky týkající se zeleně exteriérů a interiérů, firmu, která má mladý kolektiv, přátelské a zároveň profesionální jednání, pak hledáte právě nás!

Firma GREENEFFECT – ZAHRADY A INTERIERY si zakládá na individuální komunikaci se zákazníkem vyslyšením všech jejích přání, na originálních a moderních nápadech při projektové činnosti. Zvláště důležitá je pro nás vysoká kvalita při realizaci všech zakázek, protože pouze precizně založená zeleň je v budoucnu nenáročná na údržbu, získává na estetické hodnotě a tím zvyšuje i hodnotu Vaší nemovitosti.

Spolu s Vašimi požadavky, našimi nápady a vystihnutím „genia loci“ – duch místa vznikne zahrada nebo interiérová zeleň, která rozšíří a výrazně zkvalitní Váš obytný prostor. Pokud Vás zaujal náš přístup k práci, tak nás kontaktujte. „Život v zeleni je zdravější a krásnější“